Kontakt oss

Fredrikstad Administrasjon

Espen Winther Knudsen

Daglig Leder

espen@viuno.no

Lene H. Gustavsen

Driftsleder, Ansvarlig for VTA lærekandidater

97130966

lene@viuno.no

Albert Gubetini

Økonomisjef

95452225

albert@viuno.no

Sunita Mistry

Økonomimedarbeider

92434469

sunita@viuno.no

Silje Hollingen

Faglig leder

99435523

silje@viuno.no

Arbeidsledere

Magne Bekkevold

Arbeidsleder

90540044

magne@viuno.no

Svein Lindeberg

Arbeidsleder

41268416‬

svein@viuno.no

Torfinn Jensen

Arbeidsleder

Tor Øyvind Klausen

Arbeidsleder

46466563‬

tor@viuno.no

Bård Johnsen

Arbeidsleder

41306074‬

baard@viuno.no

Bjørn Arild Hauglin

Arbeidsleder

41211659

borni@viuno.no

Henrik Holme

Arbeidsleder

48896852

henrik@viuno.no

Lise Hermansen

Arbeidsleder

45275770

lise@viuno.no

John Reidar Sjølie

Arbeidsleder

45487969

reidar@viuno.no

Assistent

Ronald Fagerthun

Assistent

99325375

ronald@viuno.no

Catering

Hilde Gillebo

Kokk, Konditor

47810887

kantina@viuno.no

Ann Kristin Holth Bergsletten

Kokk

41798320

kantina@viuno.no

Hvaler

Thomas Johansen

Arbeidsleder

97505579

thomas@viuno.no

Martin Kinnerud

Arbeidsleder

95770674

martin@viuno.no

Robin Johansen Lervik

Arbeidsleder

99515772

robin@viuno.no

Hvaler Assistenter

Gro Hultman

Assistent

91186926

gro@viuno.no

Visjon

Viuno AS skal Viuno A/S skal være en ledende Vekstbedrift i regionen, og synliggjøre verdien av folka bak.